Summer Camp
Summer Camp

Summer Camp
Summer Camp

1/1
Summer Camp

Úvod

Je leto, a vy sa nudíte. Tak prečo si neskrátiť čas a neísť na tábor? No dobre možno si poviete že tábor? pche! to je pre malé deti. No tento nie. Veková hranica je 15 rokov a nikto mladší sa tam nedostane. Toto miesto je pĺné párty, no nie je podmienkou na nich byť. Pokojne sa môžete vybrať do lesa na nejaký ten prieskum. Alebo ísť ku jazeru a zaplávať si. Samozrejme musíte vedúcemu povedať že niekam idete aby vedeli kde hľadať telo v prípade ,že sa nevrátite. Poviete si ,že to je vtip? No pravda je opakom. Na tábore sa minulý rok odohrali zlé veci. Veľmi zlé, veci kedže v lese žije dvojica vrahov no teda vie sa o dvojici, dosť možné že ich tam je viac, a to nie je to najhoršie. Les nie je úplne obyčajným miestom, ale žijú v ňom tvory ktoré sú nebezpečné, kruté. krvilačné. Jediné bezpečné miesto pred tými tvormi je tábor, no pred vrahmi sa tam neskryjete, Ako náhle si vás vyhliadnu....skončili ste.  

Čo tu nájdete

Les

Hlavný tábor. 

Hlavná tábor je najviac bezpečné miesto v celej hre. Nachádzajú sa tam chaty. Ako táborníkoch tak vedúcich. Sprchy a potom nejaká tá "jedáleň". 

Jazero. 

Krásne. lesklé čisté, pokojné a nebezpečné. Tak by sa dalo opísať toto jazero. Povráva sa ,že sa jazere žijú monštrá. Pomimo to to je skvelé miesto na schladenie počas horúceho leta.

Les. 

Krásne tajuplné miesto. Skrýva sa tam mnoho tajomstiev. Les je síce krásny no ešte viac nebezpečný. Koluje o ňom nejedna nie práve privetívá legenda. Ktorá sa stala historkou tábora,

Temný les.

Inak zvaný aj les smrti. Kedysi bol na tomto mieste cintorín z ktorého sú už len pozostatky. Teraz je domovom pre duchov a iné tvory. 

Monštrá. 

Ako bolo neraz spomínané nachádzajú sa tu monštrá. Ktoré často bažia po ľudskej krvi. Možno sa chcú ale len kamarátiť? No to je dosť nepravdepodobné. Čo ale robiť ak nejaké stretnete? Utekajte!

Táborák. 

Čo by to bolo za tábor bez táboráka. Je skoro každý večer. Hovoria sa tam historky legendy, Opeká sa nejaké to marshmallow alebo nejaká ta špekačka.